Перейти до контенту

Учасники “Майстерні сільських ініціатив” отримали перші кошти на реалізацію задуманого

Цього року програма "Майстерня сільських ініціатив" зібрала молодь із різних ОТГ Черкащини. Уже зовсім скоро нові ініціативи прикрашатимуть міста нашої області, а поки учасники вдосконалюють свої знання та отримують перші кошти на реалізацію задуманого.

Так, нещодавно відбулась зустріч учасників. Команди дев'яти ініціатив з п'яти сіл вийшли на фінішну пряму: вже підписали угоди та отримали кошти від програми для реалізації розроблених ними планів. Як поводитися з отриманими грошима, правильно їх витрачати та звітуватися розказала координаторка Вікторія Феофілова. Голова партнерської організації Тетяна Волочай розповіла про підтримку ініціатив збоку БФ "Урожай - громаді". А відома блогерка Олена Літвінова поділилася секретами роботи в соціальних мережах, які дозволяють поширити свої корисні ідеї серед більшої аудиторії.

Наставники програми  працювали зі своїми командами над подальшими діями у втіленні задуманого. А частина учасників побувала в гостях у PreciousLab - громадської майстерні, в якій виготовляють нові речі із вторинної сировини.

Нагадаємо, що цього року 9 команд з Гельмязіва, Хлистунівки, Шендерівки, Дацьок та Стеблева реалізовують свої ініціативи в Черкаській області. Це облаштування парків, пляжу, алеї Небесної Сотні, дитячого майданчику, велопробіг та популяризація читання для молоді.