Перейти до контенту

Розвиток молоді, боротьба за чесні за купівлі та суд: Молода Черкащина презентувала роботу за рік

26 січня ГО «Молода Черкащина» здійснила публічний звіт про діяльність у 2017-му. На цю подію завітали представники ЗМІ, НУО, активне студентство.

Упродовж  року організація втілила сім різнопланових проектів та програм, у межах яких відбулося 50 різних інформаційних заходів, видано один посібник та п’ять видів буклетів, знято чотири ролики соціальної реклами.

Водночас організація завдяки регрантинговим програмам надала підтримку 29 громадським ініціативам із 24 населених пунктів України, відвідали Польщу, Грузію та Німеччину для налагодження партнерських відносин та отримали відзнаку за активне сприяння просування реформи держзакупівель від спільноти «Dozorro». Результати роботи презентували презентувати голова організації Вікторія Феофілова та експерти ГО Артур Чемирис та Тетяна Кавальчук під час публічного звіту.

«За минулий рік ми продовжили роботу над проектами з якими працюємо вже давно та які дуже любимо, так і спробували свої сили у нових. Наші стратегічні та улюблені – «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні», «Майстерня сільських ініціатив», «Київьский діалог». Одним із нових, але дуже цікавих став проект по розвитку критичного мислення за допомогою гаджетів, ми його втілили разом із партнерами із Білорусії та Грузії. Також в рамках свої моніторингової діяльності приєдналися до «Dozorro» – спільноти від якої навіть отримали нагороду за активне просування електронних закупівель»,розповідає голова ГО «Молода Черкащина» Вікторія Феофілова.

Проекти організації спрямовані в першу чергу на посилення активності молоді в суспільстві, на сприяння реформам в Україні. У цій сфері головним є розвиток мережі політично активної молоді «Творці Майбутнього»: проведення семінарів та дискусійних клубів, фінансування міні-проектів, які посилюють роль молоді у суспільстві.

«У 2017 році ми також отримали наочні результати своєї волонтерської роботи - боротьби за чесний суд, яку розпочали після Революції Гідності – притягнення до відповідальності суддів, які виносили ухвали про тримання під вартою учасникам масових акцій протесту Черкаського Євромайдану. Переважно це рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності чи стягнення», – розповідає Тетяна Кавальчук, юристка організації «Молода Черкащина».

У червні «Молода Черкащина долучилась до «Dozorro»-спільноти, за півроку вдалося віднайти факти можливих порушень в більше сотні закупівель. Отримано десятки відповідей від правоохороних та контролюючих органів. За активність в цій сфері «Молода Черкащина» була нагороджена спеціальної відзнакою від  «Dozorro».

 Детальний звіт організації можна почитати ТУТ