Перейти до контенту

Проект «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» завершився звітом за 15 років діяльності

80 проектів та програм, 590 публічних заходів, більше сотні інформаційних матеріалів та відеоробіт, а ще тисячі людей, які дізналися щось нове та змінили своє життя, життя своїх міст і сіл на краще, – це частина історії, яку створила «Молода Черкащина» за 15 років своєї діяльності. Відсвяткувати день народження та розповісти про найцікавіші завдання, успіхи, ключові події та провести час із партнерами та друзями, організація вирішила на підсумковому заході проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні». (загальне фото ми за столом)

«Ми хочемо зробити хорошою традицією для всіх громадських організацій проводити публічне звітування. Ми самі робимо це вже вдруге і сподіваємось наш приклад надихне інших до того, щоб усі інші говорили про свою роботу назагал», - зазначила Вікторія Феофілова, голова ГО «Молода Черкащина».

Сьогодні «Молода Черкащина» працює у кількох ключових напрямках: реалізовує навчальні програми для молоді, допомагає розвитку міст та сіл, сприяє впровадженню реформ та здійснює антикорупційний моніторинг. Свого часу організація також була причетною до розвитку толерантності, надання допомоги людям з інвалідністю та жінкам і дітям, зменшенню дискримінації до людей, які живуть із ВІЛ. Докладніше про різні напрямки діяльності розповідали представники організації, керівники проектів та експерти.

Особлива увага була приділена розповіді про мережу «Творці майбутнього», яку «Молода Черкащина» розвиває з 2012 року. У залі були присутні координатори мережі, учасники семінарів та дискусійних клубів, які проводилися мережею. Дехто вже нині самі очільник громадських організацій та активні учасники політичного життя міста та області.У гостей була можливість також взяти участь у вікторині, присвяченій діяльності організації за 15 років. Кожне з 10 питань розкривало певний напрямок роботи, який був здійснений в ці роки. Переможницею стала Єлєна Щепак – редакторка інтернет-видання «18000».

У межах заходу представники  організації також подякували за допомогу і підтримку колегам та нагородили партнерів, завдяки яким стало можливим досягти такого результату. Нтомість гості свята сказали чимало теплих слів на адресу «Молодої Черкащини» та подарували цілу гору подарунків.

Захід став можливим завдяки підтримці найдавнішого партнеру організації – National Endowment for Democracy.