Перейти до контенту

ОТГ ЧЕРКАЩИНИ ВПРОВАДЖУЮТЬ МЕТОДИ ГРОМАДСЬКОЇ УЧАСТІ

Проект «Різні села – одна громада» виходить на новий етап практичного застосування знань, отриманих жителями об’єднаних територіальних громад Черкащини під час навчального тренінгу, що відбувся в травні.

Нагадаємо, що в межах цього проекту передбачено навчання для Зорівської, Михайлівської та Стапанківської ОТГ методикам громадської участі в розвитку сіл. ГО «Молода Черкащина» та керівництво цих об’єднаних громад підписали Меморандум про співпрацю і невідкладно перейшли до реалізації плану співробітництва: у червні відбулися перші фокус-групові дослідження.

Вікторія Феофілова, керівниця ГО «Молода Черкащина»: «Якісні та кількісні дослідження, які відбудуться в рамках проекту, мають допомогти визначити ставлення жителів до об'єднання громад, основні проблеми сіл та першочергові напрямки, над якими варто попрацювати розробляючи стратегію розвитку».

Алла Скрипнік, керівниця проекту: «Наша мета – не просто дізнаватися про проблеми, ресурси та мрії жителів об'єднаних громад. Ми хочемо, щоб в ОТГ побачили величезний позитивний потенціал, який несе в собі залучення громади до прийняття рішень».

Перші фокус-групи під керівництвом експертів проекту були проведені в селах Мехедівка, Степанки та Михайлівка. Фокус-групи в інших селах будуть проводити вже самі представники об'єднаної громади. Проектом передбачено 9 фокус-групових досліджень.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.