Перейти до контенту

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З СУСІДАМИ ПО ГРОМАДІ ТА СПІЛЬНО ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОЗВИТКУ ОТГ – МЕТА НАСТУПНОГО ЕТАПУ ПРОЕКТУ «РІЗНІ СЕЛА – ОДНА ГРОМАДА»

У Зорівській, Михайлівській та Степанківській ОТГ Черкаської області розпочалися кількісні дослідження громадської думки. Мистецтву вуличного опитування, складання соціологічної вибірки, обробки і введення анкетних даних представники громад вчилися в рамках проекту "Різні села - одна громада", що реалізується ГО «Молода Черкащина» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Чи відчувають мешканці об'єднаних сіл зміни? Що вони знають про своїх сусідів по громаді? Як працюють органи влади? Вирішенням яких питань, слід зайнятися в першу чергу?

Відповіді на ці та інші питання допоможуть у визначенні пріоритетних напрямків розвитку ОТГ і пошуку ресурсів для цього. Після інструктажу актив ОТГ самостійно застосовуватиме на практиці отримані навички для того, щоб дізнатися, які проблеми найбільше хвилюють мешканців громади та що можна зробити для поліпшення існуючої ситуації.

Опитування та аналіз отриманої інформації триватиме до кінця серпня.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.