Перейти до контенту

На Кіровоградщині презентували бюджет для громад

22 та 24 листопада у Бобринці та Малій Висці на Кіровоградщині відбулася презентація бюджету для громадян - документа, розробленого спільно членом “Молодої Черкащини” Артуром Чемирисом, фінансовими відділами місцевих рад та експертами з Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" у межах проекту "Доброчесні громади" проекту DOBRE.

Документ покликаний проінформувати населення про особливості бюджетного процесу, а також основні фінансові показники, з якими громади прожили 2018 рік.

Також присутні на презентаціях були ознайомлені з реальними інструментами впливу та контролю за місцевим бюджетом як на етапі формування, так і під час безпосереднього виконання.

Дякуємо головним фінансистам Бобринця та Малої Виски Євгену Кулику та Ларисі Похилій, що знайшли час, можливість і, головне - інтерес та долучились до процесу формування документу. Вони, як ніхто інший, розуміють важливість просвітницької діяльності з підвищення обізнаності місцевого населення про бюджет та бюджетний процес. Компетентність і фаховість цих людей переконують, що все з фінансами Бобринця та Малої Виски буде добре.

Крім того, дякуємо Ірині Ткаченко та Громадські Ініціативи України за спільну роботу та надану можливість презентувати документи серед дійсно зацікавлених представників громад. Щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

І наостанок, окрема подяка всьому партнерству “За прозорі місцеві бюджети”, що реалізує проект «Доброчесні громади» в межах Програма DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Проект виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна).