Перейти до контенту

До Черкас завітала німецька письменниця

Цього літа в Україні побачить світ  книга німецької письменниці і журналістки Каті Брандіс. «Фристайлерка» - історія про майбутнє, де олімпійські спортсмени вдосконалюють своє тіло за допомогою різних технічних пристроїв та протезів. З цієї нагоди, за підтримки Goethe-Institut в України та літературного проекту підліткових (анти-) утопій «На дотик», німкеня завітала на Черкащину.

Відбулося дві зустрічі Каті з читачами: одна - у межах проекту «Майстерня сільських ініціатив» на підсумковому семінарі «Майстерня досвіду», що проходила у селі Свидівок, Черкаського району. Учасники змогли поспілкуватися з авторкою на тему життя людини з обмеженнями і пройти справжній літературний квест.

Друга зустріч відбулася в Черкасах, в обласній бібліотецій ім. Т.Шевченка де разом із авторкою, книгу презентував черкащанин Антон Скачковий – дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор. Присутні із перших вуст дізналися як створюється книга та що надихнуло авторку на такий сюжет. А також читачі мали змогу подискутувати, чи справді, описані авторкою технології, - це утопія.