8 січня 2015 року виповнилось 11 років від дня офіційної реєстрації Коаліції Молода Черкащина
мережа творці майбутнього - маніфест
поділитись
08-10-2013 МАНІФЕСТ
Маніфест «творців майбутнього»
Ми звертаємось до тих молодих громадян, які ще здатні нас почути. Звертаємось із закликом об’єднати зусилля заради нашого майбутнього. Майбутнього, яке ми пов’язуємо з Україною.

У нас безліч проблем, але ми концентруємося на тій задачі, яку вважаємо для себе першочерговою: необхідно відновити в Україні справедливі соціальні ліфти, які були знищені в суспільстві. Молоді, талановиті люди із прогресивним поглядом на розвиток країни повинні мати чесний і прозорий шлях до суспільно впливових посад. Без цього жодні добрі наміри, жодні європейські мрії не здійсняться. Адже коло людей, які задіяні в порочній корупційній державній системі, не стане добровільно руйнувати власну годівницю, позбавляти себе привілею жити багатими і всемогутніми в жебрацькій і безправній країні.

Наше завдання – навчитися бути сильними, впливовими та ефективними. Наші цінності визначаються обраним нашою країною напрямком, напрямком до повноправного членства у європейській сім’ї народів. Ми декларуємо нашу відданість пріоритету прав людини, рівності всіх людей в правах і можливостях, гуманізму, вільній конкуренції думок, ідей та поглядів. Україна має стати правовою державою, а не режимом домінування криміналу і пов’язаних з ним «правоохоронців».

Конкретно ми маємо робити прості речі: залучати вже активних молодих людей до мобілізації тих, хто ще помилково вважає, що може бути осторонь суспільних проблем, ігнорувати політику і при цьому добре себе почувати. Саме руками таких «хатоскрайників» обирається погана влада, а неконтрольовані чиновники займаються свавіллям. Натомість ми повинні демонструвати здатність розробляти нові підходи, втілювати зміни, формулювати вимоги до влади. Простіше: не давати владі бути корумпованою, ледачою, неефективною. Якщо єдиний шанс виправити владу – стати її частиною, ми повинні бути готовими делегувати туди своїх представників. Але ідеальною стане для нас ситуація, коли державна політика випрацьовуватиметься не у владних кабінетах, а в фахових дискусіях, у вільному діалозі громадянського суспільства. Ми маємо привнести в українську політику і громадську діяльність новий стиль, нову якість, новий рівень відповідальності й компетентності.

Ситуація навколо нас змінюється динамічно. Зникають і виникають все нові фактори, що впливають на наше життя. Тому все більшою перевагою стають гнучкість у методах, формах роботи, але водночас стійкість і незламність в цінностях і намірах.

Ми повинні відчувати як змінюється світ і намагатися не просто ловити вітер змін, а самим створювати його. Переконати повірити в себе інших ми можемо, лише повіривши у власні сили і спроможності. Головне – мобілізовувати молодих активних людей на здійснення нашої місії. Чим більшою буде наша кількість і чим вищою якість нашої роботи, тим помітнішими і впливовішими ми ставатимемо.

Ми готові братися за чорнову роботу із впровадження потрібних перетворень. Ми усвідомлюємо довжину та складність шляху, яким належить пройти нашому суспільству. Так само ми розуміємо, що ніхто крім нас і наших однодумців тут в Україні не зробить за нас цю роботу. Тож не пропустимо шанс стати важливим і помітним явищем нашої епохи!4.10.2013         Вікторія Феофілова

Ще статті на тему "МАНІФЕСТ":

НОВИНИ, ПОДІЇ

08 червня

25 лютого

27 липня

02 липня

01 липня

30 червня

26 червня

06 червня

21 травня

20 травня

08 травня

29 квітня

22 квітня

08 квітня

02 квітня

23 березня